Close
Zima w mieście – 7 wyjątkowych półkolonii na ferie zimowe!

Zima w mieście – 7 wyjątkowych półkolonii na ferie zimowe!

Sportowe, językowe, z robotami, muzealne, a nawet… dla cwaniaczków! Zimowej nudzie w mieście zdecydowanie mówimy NIE! Oto zestawienie półkolonii zimowych, którym zdecydowanie warto się przyjrzeć. 

Półkolonie wspinaczkowe dla dzieci „Zimowi zdobywcy”

Dla kogo: 7-14 lat. Nie są wymagane umiejętności wspinaczkowe
Gdzie: Hala Wspinaczkowa CAMP4, ul. Krasnowolska 50, Warszawa.
Kiedy: 15-19.01.18, 22-26.01.18
Cena: 700 zł

Nie ma szczytów nie do zdobycia! Przygoda wspinaczkowa czeka już w te ferie. Razem z CAMP4 dzieci w wieku 7-14 lat będą miały okazję przetestować prawa fizyki (szczególnie grawitacji!) przy wspinaczce na ścianki i nie tylko, wziąć udział w konkursach i zabawach, a także poznać zasady bezpieczeństwa w górach. Każdy młody zdobywca przejdzie chrzest wspinaczkowy, a jego przygoda uwieńczona zostanie otrzymaniem Karty Wspinacza. Kto wie, może to dopiero początek…

Podczas organizowanej przez CAMP4 półkolonii dzieci mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanych instruktorów, trzy posiłki (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje), atestowany sprzęt, zajęcia ze wspinania i rekreacyjno sportowe w godzinach 8:45-17:15.

Podczas zajęć do dyspozycji dzieci z półkolonii jest cały obiekt, a więc ściana typu “FunClimb” dedykowana specjalnie dla dzieci, sportowa ściana wspinaczkowa, ściana bulderowa (Wspinaczka po Głazach), ferrata (Mała Orla Perć), tyrolka, slackline.

Więcej o wydarzeniu. 

Półkolonie-zimowe camp4.jpg


Półkolonie zimowe z robotami

Dla Kogo: 5-15 lat
Gdzie: Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Przasnyska 18A – Żoliborz / Warszawa ∙
Szkoła Podstawowa nr 355, ul. Ceramiczna 11 – Tarchomin / Warszawa ∙
Zespół Szkół nr 7, ul. Chłodna 36/46 – Wola / Warszawa
Kiedy: 15-19.01.2018 oraz 22-26.01.2018
Cena: od 649 zł.

Program półkolonii dostosowany do wieku, możliwości i zainteresowań uczestników. Dzieciaki mogą wybierać między takimi tematami jak „Kultowa robotyka” ( 6-12 lat), „Robotyka w świecie MineCraft” ( 7-12 lat), „Mistrzowie efektów specjalnych” (5-7 lat), „Kodowanie i najnowsze technologie” ( 9-15 lat).W cenie półkolonii zajęcia z robotyki na zestawach Lego Mindstorms EV3 lub RoboKids, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje), 5 dni zajęć w grupach do 14 osób, sympatyczna, doświadczona kadra, ubezpieczenie NNW, zajęcia  od 9 do16, a dla chętnych godziny świetlicowe 7:30 -17:00, niespodzianka i dyplom dla każdego uczestnika.  

Więcej o wydarzeniu.

PolkolonieTR twoj robot.png


Zimowe półkolonie z Mała LINGUA

Dla kogo: 6-9 /10+ lat
Gdzie:
 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PWN, ul. Rostafińskich 1, Warszawa Mokotów
Kiedy: 22.01-26.01.2018
Cena
: 750 zł, zniżka dla rodzeństwa

Nauka języka może być przyjemna! Mała Lingua, oprócz zajęć językowych gwarantuje dzieciakom mnóstwo innych atrakcji i nie pozwoli im na nawet odrobinę nudy!

W programie m.in.: język angielski, kulinaria, pokaz magii, warsztaty artystyczne, warsztaty LEGO, poszukiwanie skarbów na świeżym powietrzu, zabawy sportowe, 3 zdrowe posiłki.

Więcej o wydarzeniu.

mala lingua


Półkolonie z Bricks4Kidz

Dla kogo: 5-12 lat
Gdzie: 
na Ursynowie w sali zabaw Bajkolandia (ul. Hawajska 11), na Wilanowie w SP im. Kostki Potockiego (ul. Wiertnicza 26) oraz na Żoliborzu w centrum KidzUp (ul. Rydygiera 13B)
Kiedy: 15-19.01.208, 22-26.01.2018
Cena: 649 zł.

Półkolonie Bricks 4 Kidz to idealny wybór dla wszystkich miłośników LEGO. Klocki królują tu przez cały dzień. W tym sezonie dzieci 5-8 lat będą bawić się w tematyce zimowej Olimpiady, kultowego Ninjago i Miejskich Inżynierów. Starsze dzieci (9-12 lat) będą budować postaci ze Star Wars, Minecrafta i Superbohaterów, a później nagrywać filmy ze swoimi budowlami w rolach głównych. Nieograniczona zabawa klockami to jednak nie wszystko. Każdego dnia jest dużo zabaw ruchowych i wyjścia na place zabaw oraz aktywności plastyczno-kreatywne co zapewnia dobrą i różnorodną zabawę dla wszystkich dzieci. Organizator zapewnia całodzienne wyżywienie i napoje, każdy uczestnik otrzyma T-shirt, a na zakończenie półkolonii upominek i dyplom Lego Konstruktora.

Więcej o wydarzeniu.

B4K_polkolonie1


Mind Cloud „W pięć dni dookoła świata”

Dla kogo: 6-12 lat
Gdzie: Budda Play, ul. Białostocka 9 na warszawskiej Pradze, Ursus, Wesoła/Wawer
Kiedy: 15-19.01.18, 22-26.01.18
Cena: 770 zł., zniżki dla kursowiczów i rodzeństwa

Razem z Mind Cloud grupa śmiałków przemierzy z cały świat w poszukiwaniu nowych kultur i zwyczajów. Wspólne odwiedzanie  Minecraftowych miast, poznawanie zwyczajów Indian, wielka przygoda w Amazońskiej dżungli a także… Minecraftowe sushi. Dzieciom towarzyszyć będą zwierzęta typowe dla odwiedzanych miejsc.

Prócz nietypowej gry w Minecrafta na uczestników czekają tematyczne zajęcia plastyczne oraz ruchowe. Nie zabraknie też wyjść i dodatkowych atrakcji!

Więcej o wydarzeniu

polkoloniemind cloud


KLUB DLA RODZIN „ZWALCZ NUDĘ”

Dla kogo: 5-10 lat
Gdzie:
 Klub dla Rodzin „Zwalcz Nudę”, ul. Kickiego 1 lok. U4, Warszawa
Kiedy: 22-26.01.2018
Cena: od 300 zł.

W Klubie łamią stereotyp Cwaniaczka!!

„Chcemy, aby po ukończeniu Akademii dzieci były: cwane ale uprzejme, samodzielne ale uczynne, zaradne ale także pomocne, wyjątkowe ale z umiejętnością pracy w grupie! Jednym zdaniem z pełnym zestawem cech „małego cwaniaczka”!”
Kto zainteresowany?  W Klubie nuda się nie uda!

W programie m. in.: Gra terenowa, śnieżne wojowanie, gokarty, warsztaty kulinarne, mydełka, warsztaty malarskie, pierwsza pomoc.

Więcej o wydarzeniu.

Akademia-Młodych-Cwaniaczków-1


Półkolonie etnograficzne w Muzeum dla Dzieci

Dla Kogo: 6-12 lat
Gdzie: Muzeum Etnograficzne, Ul. Kredytowa 1
Kiedy: 15-20.01, 22-27.01.18
Cena: 800 zł, zniżki dla byłych uczestników i rodzeństwa

Projektowanie to nie lada sztuka!

Uczestnicy półkolonii etnograficznych  PROJEKT: FERIE  odkryją w sobie talent kreacyjny i staną się dizajnerami. Artystyczny nieład czy architektoniczna precyzja? Malarstwo tradycyjne czy sztuka street artu? Inspiracja tradycją czy kreowanie przyszłości? Poznajcie  różne  techniki na tropie  własnego stylu! Wszystko w  przyjaznej atmosferze jaką zapewnia Muzeum dla Dzieci.

Więcej o wydarzeniu.

b_Polkolonie-Zima2018 muzeum etnograficzne


Ferie Zimowe w Muzeum POLIN

Dla Kogo: 5-10 lat
Gdzie: Muzeum POLIN, ul. Mordechaja Anielewicza 6
Kiedy: 22-26.01, godz. 8.00 – 17.00
Cena: 650zł

Podczas starannie wyselekcjonowanych zadań będziemy rozwijać wszystkie niezbędne superbohaterom zmysły takie jak wzrok, słuch, węch a nawet smak, a kolejne stopnie wtajemniczenia zdobywać będziemy poprzez odkrywanie tajemnic Muzeum POLIN. Przez pięć dni będziemy też tworzyć przy użyciu różnych technik kompletny strój superbohatera, który będzie nie tylko „wyglądał”, ale też pachniał, a nawet..brzmiał! Każdy super bohater dostanie też jedyne w swoim rodzaju hebrajskie imię.

Więcej o wydarzeniu.

mer_reklama_ferie_zimowe_1920x1080px-podglad2_2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!