Close
Warsztaty wielkanocne w Warszawie – 9 najfajniejszych propozycji!
wielkanoc cz2

Warsztaty wielkanocne w Warszawie – 9 najfajniejszych propozycji!

Drodzy Rodzice, oto przed nami ostatni tydzień przed Świętami Wielkiej Nocy, a więc i ostatni dzwonek na wspólne warsztaty wielkanocne. Nie zmarnujcie okazji na świetne spędzenie czasu ze swoim dzieckiem – zamiast myć okna, skorzystajcie z poniższych ofert wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy!

ence.pence – Dom Rozwoju, Dolny Mokotów, ul. Morszyńska 19, Warszawa

Pierwszą naszą propozycją są warsztaty w uroczej, starej willi zlokalizowanej na Sadybie. Program tych wydarzeń podzielony jest na trzy dni, więc jeśli nie pasuje nam dany dzień, zawsze możemy załapać się na któryś z pozostałych.

Pierwszy dzień warsztatów

Odbywa się 17 kwietnia (środa) od godziny 17.00 do 18.30 i będzie to niepowtarzalna okazja do sensorycznych i radosnych aktywności w przydomowym ogrodzie, gdzie w towarzystwie zieleni oraz ogrodowej fontanny, będzie można razem z dziećmi grzebać i brudzić się ziemią, aby finalnie samodzielnie posadzić rzeżuchę oraz owies. Dzieci zawsze z wielką niecierpliwością i ekscytacją czekają później na efekty swojej ciężkiej pracy, warto więc dostarczyć im tej biologicznej wiedzy popartej doświadczeniem, a przy tym… nie brudzić własnego mieszkania ? Zerknijcie też na zdjęcia ogrodu w ence.pence poniżej!

Drugi dzień warsztatów

18 kwietnia (czwartek), w godzinach 17.00-19.00 – odbędzie się w dużej willowej kuchni, gdzie znów będziemy mieli okazję do nieskrępowanego brudzenia się, tym razem mąką i wszystkimi innymi składnikami potrzebnymi do wypieku prawdziwej, domowej babki wielkanocnej. Tym razem dzieci jeszcze tego samego dnia zobaczą efekt swojej pracy – rosnące babki w piekarniku – my zaś odpoczniemy na wygodnych kanapach i fotelach w strefie relaksu znajdującej się tuż przy kuchni.

Trzeci dzień dostarczy jeszcze więcej atrakcji. 19 kwietnia (piątek), od 18.00 do 19.00 wykonamy razem ze swoimi ozdoby wielkanocne przy użyciu masy solnej (do wyboru pisanki lub króliczki). W tym dniu tym razem nie skończymy na pracach manualnych. W ogrodzie i w domu odbędzie się na koniec, znana i uwielbiana przez dzieci na całym świecie, gra terenowa „W poszukiwaniu zaginionych jajek królika wielkanocnego”.

Koszt: 35 zł/ dziecko/ 1 dzień

Zapisy: +48 22 245 17 71 +48 696 399 449, info@encepence.waw.pl

Więcej w wydarzeniu: KLIK

Ogród w ence.pence
Taras w ence.pence

Polana, Wilanów, ul. Klimczaka 5, lok. 81, Warszawa

Tej klubokawiarni rodzinnej wielu rodzicom nie trzeba przedstawiać. To popularne i kreatywne miejsce zachwyca mnogością atrakcji na co dzień, a w czasie przedświątecznym, w dniu 13 kwietnia (sobota) w godz. 11.00 – 13.30, zaplanowało warsztaty, w czasie których będziemy mogli wykonać jedną, za to bardzo efektowną dekorację wielkanocną: mini ogródek z żywymi kwiatami. Tak własnoręcznie stworzone dzieło dzieciaki zabiorą ze sobą do domu i będą mogły z dumą zaprezentować na świątecznym stole lub podarować najbliższej osobie! Do warsztatów zaproszone są zarówno dzieci samodzielne manualnie jak i młodsze (w towarzystwie opiekunów), zakres wieku to 2- 8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązują wcześniejsze zapisy.

Koszt: 40 zł / dziecko (bilety: KLIK)

I tura warsztatów: 11.00- 12.00, II tura: 12.30 – 13.30

Zapisy: tel. 666-266-258, mail: kontakt@polana-wilanow.pl

Więcej informacji w wydarzeniu: KLIK

plakat warsztaty wielkanocne (klubokawiarnia Polana)
wielkanocne warsztaty dla dzieci w Polanie w Wilanowie

Klub Integracji Rodzinno-Sąsiedzkiej Acherówka, Ursus, ul. Walerego Sławka 2

W najbliższą sobotę – 13 kwietnia – od 10:00, Acherówka, czyli Klub Intergracji Rodzinno-Sasiedzkiej na warszawskim Ursusie, zaprasza całe rodziny na warsztaty wielkanocne. W planach koncert instrumentalny, robienie palemek, ozdób filcowych, itp. Wszystko zaczyna się o 10:00. Wstęp wolny.

Więcej informacji: KLIK

warsztaty wielkanocne Acherówka w Ursusie

Dom Kultury TuPraga, ul. B. Sawinkowa 2

Dom Kultury TuPraga organizuje 13 kwietnia od 10:00 Praskie Impresje Wielkanocne. Spotkanie zaczyna się warsztatami z robienia palemek, pisanek i mazurków. O 12:30 z kolei rozpocznie się rodzinny pokaz naukowy pt. „ Wielkanoc tu i tam – czyli co kraj to obyczaj”. Udział bezpłatny.

Więcej informacji: KLIK

Magazyn Sztuk, Ochota, ul. Radomska 13/21

Ciekawą propozycją dla całej rodziny jest spędzenie popołudnia w Magazynie Sztuk (filia Ośrodka Kultury Ochoty). W sobotę, 13 kwietnia, artyści w trzech różnych pracowniach będą prowadzili zajęcia, na których będzie można wykonać unikatowe ozdoby wielkanocne.  Warsztaty bezpłatne, obowiązują zapisy.

Godz: 15:00-17:30

Więcej informacji: KLIK

Royal Wilanów, ul. Klimczaka 1

Wielkanocne zajączki, kolorowe pisanki – to wszystko jest piękniejsze jeśli ręcznie wykonane. Jeśli chcecie samodzielnie zrobić wielkanocne ozdoby, możecie przyjść w najbliższą sobotę do Royal Wilanów na warsztaty „Zrób to sam”, zorganizowane przez Centrum Kultury Wilanów. Wstęp wolny

Godz.: 11:00-14:00, więcej informacji: KLIK

Centrum Kultury Łowicka, Mokotów, ul. Łowicka 21

W najbliższą sobotę w Centrum Kultury Łowicka odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Oprócz tego w godzinach 11:00-13:00 będzie można wziąć udział w warsztatach, a zaraz po nich pójść na spektakl. Atrakcji więc nie zabraknie. Wydarzenia bezpłatne.

Godz. :11:00-14:00, więcej informacji: KLIK

informacja o Jarmarku Wielkanocnym w Centrum Łowicka w Warszawie

Księgarnia na Miodowej, Śródmieście, ul. Miodowa 17/19

Chcielibyście zrobić własnoręcznie palemkę? Nic prostszego! W Księgarni na Miodowej 13 kwietnia (sobota) od 11:00 można będzie z pomocą prowadzących warsztaty wykonać przepiękne kompozycje. Wstęp za darmo.

13 kwietnia, 11:00-14:00, więcej informacji: KLIK

o warsztatach wielkanocnych w księgarni na ulicy Miodowej w Warszawie

Róg Mysikrólika, Mokotów, ul. Puławska 395

Kto nie lubi malować pisanek? Chyba nie ma takiego! Wie o tym restauracja Róg Mysikrólika i zaprasza całe rodziny (bez ograniczeń wiekowych!) 13 kwietnia od 14:00 na warsztaty malowania jajek. Dobra zabawa gwarantowana. Niezbędna materiały zapewnia organizator. Wstęp bezpłatny

13 kwietnia, 14:00-16:00, więcej informacji: KLIK

Restauracja Róg Mysikrólika zaprasza na warsztaty wielkanocne

Z życzeniami najradośniejszych Świąt Wielkanocnych, polecają autorki: Dorota Belina i Ada Rejch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!