Close
TOP 5 restauracji z fajnymi ogródkami dla dzieci

TOP 5 restauracji z fajnymi ogródkami dla dzieci

Gdzie zjeść dobry obiad lub wykwintną kolację, a jednocześnie i dać dzieciom przestrzeń do zabawy? Są takie miejsca w Warszawie, które w sezonie letnim otwierają swoje ogródki – mniejsze i większe – na przyjęcie małych gości, a jednocześnie rodzicom zapewniają restauracyjny klimat i menu. Oto one:

Kuźnia Kulturalna / Wilanów

W Kuźni Kulturalnej dzieci mają sporo miejsca do zabawy. Ogródek wysypany jest piaskiem, którym można się bawić i obsypywać, dla ciut starszych jest mini ścianka wspinaczkowa.  Dzieci, które chcą sobie rysować lub układać zabawki i klocki mogą to robić w zaciszu namiotu przy stoliku lub na ułożonej tam wykładzinie.

Restauracja jest w pełni przygotowana na przyjmowanie małych gości, dostępne są krzesełka do karmienia, menu dla dzieci oraz przewijak.

Więcej informacji o tym miejscu znajdziesz TU.

Flaming & CO / Śródmieście

Flaming nie jest restauracją szczególnie nastawioną na przyjmowanie rodziców z małymi dziećmi – nie ma tu przewijaka dla niemowląt ani miejsca do wjechania wózkiem. Jednak w sezonie Flaming rozkłada świetny plac zabaw w ogródku, dla którego zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Cały ogródek jest bardzo klimatyczny, a na części przeznaczonej dla dzieci znajdziemy huśtawkę, zjeżdżalnię i małpi gaj.

Więcej informacji o tym miejscu TU.

Izumi Sushi / Mokotów

Restauracja serwująca surowe ryby to zapewne nie jest ulubione miejsce dzieci, ale w Izumi Sushi na Białym Kamieniu znajdziemy też rolki dla dzieci, a bardzo przyjemne otoczenie wynagrodzi ewentualne marudzenie przy stole. Spory zielony ogródek zagospodarowany jest leżakami, zjeżdżalnią i huśtawką. Tutaj zdecydowanie można odpocząć i zjeść w przyjemnej atmosferze.

Więcej informacji o tym miejscu TU

Kura Domowa / Wawer

Zlokalizowana na Wawrze Kura ma bardzo przyjemny ogródek, w którym można odpocząć od zgiełku miasta i odetchnąć świeżym powietrzem. Huśtawka, zjeżdżalnia i hamaki to wystarczająco dużo atrakcji dla dzieci, a te wymagające większych rozrywek z pewnością znajdą coś dla siebie w dziecięcym kąciku.

Więcej informacji o tym miejscu znajdziesz TU

Restauracja Wilanów / Wilanów

Kolejna w zestawieniu restauracja przy Pałacu w Wilanowie, która stawia na rodziny tłumnie przybywające tu w weekendy. W ogrodzie znajdziemy huśtawkę, zjeżdżalnie i trampolinę oraz bardzo ciekawy zestaw dla starszych brzdąców.

Więcej o tym miejscu znajdziesz TU

Na deser do zestawienia, poza finałową piątką, dodajemy też PUB Lolek/Mokotów – chociaż nie jest to restauracja, a jak sama nazwa wskazuje PUB. Jednak to świetne miejsce na rodzinny obiad w przerwie spacerów i szaleństw na Polu Mokotowskim, jeśli ktoś lubi grillową kuchnię i przymknie oko na ochronę przy wejściu. Mały małpi gaj usytuowany na piaskownicy wystarczy, żeby w weekend to miejsce zostało opanowane przez rodziny z dziećmi.

Więcej informacji o tym miejscu TU

Jest też kilka restauracji, które nie znalazły się w zestawieniu, ale chcemy o nich wspomnieć, bo mają ogródki dla dzieci (czasami mniejsze, czasami gorzej wyposażone, ale jednak), więc mogą Was też zainteresować. Są to: Dzik (Śródmieście), Nabo Caffe (Mokotów) oraz Ruza Rosa (Saska Kępa). O wszystkich przeczytacie na stronie: Zmaluchem.pl

logo_brand_zpl

1 thought on “TOP 5 restauracji z fajnymi ogródkami dla dzieci

  1. Wprawdzie bez ogródka ale cudowny kącik dla dzieciaków ma restauracja Akademia na Mokotowie. Moje maluchy uwielbiają tam chodzić, ja zresztą też. One się świetnie bawią, a ja z mężem możemy się cieszyć pysznym obiad 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!