Close
Między Mamami

Między Mamami

Powstało w Warszawie takie miejsce, w którym można poczuć się jak w domu. W prywatnym mieszkaniu przy ul. Bukowińskiej czeka na nas domowe ciasto, kawa i herbata. Można tu przyjść pogadać z koleżanką, zorganizować rodzinne spotkanie lub skorzystać z zajęć dla mam, dzieci i ojców. Po „Między Mamami” oprowadzała mnie Anna – jedna z założycielek.

Koncepcja tego miejsca jest dość nietypowa. Nie jest to klasyczna kawiarnia dla mam, nie jest to klubik dziecięcy, ani miejsce organizujące warsztaty i zajęcia rozwojowe. Chociaż  „Między Mamami” łączy te wszystkie elementy. To miejsce, w którym można spotkać się jak u siebie, ale jednak nie w swoim mieszkaniu. Domowe wnętrze, kuchnia, w której można się samemu obsłużyć i niezobowiązująca atmosfera  zdecydowanie wyróżniają to miejsce na tle warszawskich propozycji dla rodziców.

_20170818_232035

IMG_2885

W ofercie znajdziemy możliwość zorganizowania rodzinnego spotkania, podczas którego dorośli wraz z dziećmi mogą się cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, zjeść coś razem, pogadać. We wrześniu rozpoczną się cykliczne zajęcia: sensoplastyka, animacje, bezpłatna szkołę rodzenia, a także strefa relaksu, czyli możliwość skorzystania przez mamę z masażu i fryzjera, podczas gdy dzieckiem zajmie się animatorka.

SW_JJ191635

 

SW_JJ191706

Założycielki „Między Mamami”, Ania i Marta, poznały się ponad cztery lata temu na jednej z Warszawskich porodówek. Ta znajomość zaowocowała nie tylko przyjaźnią, ale też pomysłem na biznes. Po skrupulatnych poszukiwaniach lokalu spełniającego wszystkie wymogi dziewczyn, w wakacje tego roku powstało „Między Mamami”.

IMG_2886

Dziewczyny mają jeszcze sporo w planach: zajęcia i grupę wsparcia dla ojców,  a także warsztaty w formie streamingu dla mam, które chociażby z powodu choroby muszą zostać w domu.

Dziewczynom gorąco kibicuję, a Was zapraszam do „Między Mamami”.

Między Mamami
ul.. Bukowińska 8 lok. 212 (II.p)
Otwarte pn. – pt.: 10.00 – 18.00, w soboty w zależności od organizowanych zajęć.
www.miedzymamami.com

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!