Close
Premiera: SEKS, ROSÓŁ i PIELUCHY. Spektakl dla zmęczonych rodziców

Premiera: SEKS, ROSÓŁ i PIELUCHY. Spektakl dla zmęczonych rodziców

W miniony weekend w Teatrze Młyn odbyła się premiera przedstawienia “Seks, rosół i pieluchy”. Polecamy ten spektakl z trzech powodów. Po pierwsze – porusza tematykę rodzicielstwa, ukazując je w niekoniecznie różowych barwach. Po drugie – do teatru możemy zabrać dziecko, które w czasie przedstawienia będzie zabawiane na specjalnie zorganizowanych  warsztatach. Po trzecie –  nasza fundacja ma przyjemność patronować spektaklowi 🙂

Projekt “Seks, rosół i pieluchy” w reżyserii Jarosława Boberka to spektakl muzyczny z pogranicza teatru, kabaretu i stand-upu, adresowany przede wszystkim do rodziców małych i większych dzieci. Stanowi luźną opowieść o tej stronie życia rodzinnego, o której na co dzień nie rozmawiamy. Inspiracją dla autorki tekstów, Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, były własne doświadczenia rodzicielskie: Spektakl SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY (specjalnie odnoszący się do dekadenckiego hasła rockendrollowców „sex, drugs and rock’n’roll”) nie będzie „owijaniem w bawełnę’, ale nazwaniem wprost rodzicielskiej codzienności. Żywe, realne, rodzinne historie zamknięte w 13 piosenkach – buntowniczych, bezkompromisowych, satyrycznych, niepozbawionych muzycznych odniesień i humoru.

Seks, rosвИ i pieluchy_7

Zachęcamy do obejrzenia spektaklu, w którym – jak w zwierciadle – odnajdziemy wiele własnych, niekoniecznie pozytywnych doświadczeń i emocji, związanych z rodzicielstwem i spojrzymy na codzienne wyzwania rodzinne z przymrużeniem oka. Dodatkowym atutem przedstawienia jest to, że można się na nie udać razem z  dziećmi. Pokazom spektaklu towarzyszą warsztaty cyrkowo-plastyczne „Z TEATRU DO POKOJU” (dla dzieci w wieku 4-10 lat), które prowadzi doświadczona animatorka Justyna Szatkowska. Ideą warsztatów jest umożliwienie rodzicom pozostawienia ich pociech pod opieką animatorki i spokojnego obejrzenia spektaklu – tylko dla dorosłych.  Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem projekty@fundacjamlyn.pl (dodatkowa opłata to 5 zł/dziecko, liczba miejsc ograniczona).

W tym sezonie spektakl będzie grany w następujących terminach:
28.04 godz. 17:00 – pokaz + warsztat dla dzieci
29.04 godz. 17:00 – pokaz + warsztat dla dzieci
31.05 godz 18:00 – pokaz + warsztat dla dzieci
1.06 godz 18:00 – pokaz + warsztat dla dzieci

Więcej informacji o Teatrze Młyn i jego repertuarze znajdziecie na stronie: http://mlyn.org/

Plakat_Seks, rosвИ i pieluchy_maИy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!