Close
Zostań matką swojego sukcesu

Zostań matką swojego sukcesu

Przedsiębiorcze matki to superbohaterki. To kobiety, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. To kobiety, które są przysłowiowym własnym sterem, żaglem i okrętem. Nie boją się wyzwań i śmiało dążą do realizacji swoich celów, spełniania marzeń. Rozwijają się zawodowo, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bycia zaangażowanym rodzicem. To kobiety, takie jak TY – matki swojego sukcesu!


Przedsiębiorcza mama – kobieta z supermocą

Czy łatwo jest prowadzić biznes będąc matką? Niełatwo. To zadanie, którego wykonanie wymaga wiele wysiłku, samozaparcia i energii. Wyzwania, które stoją przed przedsiębiorczą mamą są ogromne. Nieprzewidziane zdarzenia, na które nie mają wpływu, nieregularny tryb pracy, zmęczenie to tylko niektóre z nich. 

Jednak wiele kobiet świadomie wybiera właśnie taką drogę zawodową. Dlaczego? Bo prowadzenie własnego biznesu to niezależność – jest się własnym sterem, żeglarzem i okrętem. To także możliwość realizowania swoich pasji. Co więcej, łączenie życia zawodowego z prywatnym jest łatwiejsze, kiedy samemu ustala się godziny swojej pracy. Przedsiębiorcze mamy doskonale udowadniają, że można robić biznes po swojemu. Jedyne, czego potrzebują, to wsparcia.

Wsparcie to najważniejsza rzecz, jakiej potrzebuje kobieta, aby prowadzić z radością i sukcesami swój biznes.

Konferencja Przedsiębiorczej Mamy

To właśnie dla Ciebie, przedsiębiorczej mamy, mamy superbohaterki, tworzymy nasz projekt Klub Przedsiębiorczych Mam.  Po roku pracy na rozwojem Klubu możemy powiedzieć – mamy to. KPM z lokalnej inicjatywy stał się ogólnopolską siecią Klubów Przedsiębiorczych Mam. Sukces ten ma wiele matek, ale najważniejszą jesteś TY – uczestniczka naszych spotkań. Chcemy hucznie świętować ten sukces i dlatego zapraszamy Cię na konferencję Przedsiębiorczej Mamy „Zostań Matką swojego sukcesu”! Odbędzie się 26 listopada w całości online, abyś mogła w niej wziąć udział w bezpieczny sposób, bez względu na to, gdzie wtedy będziesz.

Chcemy, aby o supermocy przedsiębiorczych mam dowiedziało się jak najwięcej osób. Chcemy pokazać, że biznesy prowadzone przez mamy to poważne biznesy o szerokim zasięgu. Widzimy, jak bardzo angażują się w rozwój swoich firm, ile wkładają w to siły i energii. Wiemy, że podchodzą do tego poważnie i profesjonalnie. My wiemy, że kobiety mają tę moc. Niech inni też to zobaczą. 

Konferencja Przedsiębiorczej Mamy ma służyć kobietom, które chcą rozwijać się zawodowo, po swojemu, jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. Chcemy pokazać, na realnych przykładach, że tworzenie biznesu po swojemu, z dzieckiem przy boku, jest możliwe i co ważne, jest w pełni profesjonalne.

Każda kobieta, zanim podjęła decyzję o prowadzeniu własnej działalności, czuje lęk. Ważne jest jednak, żeby pomimo lęku sięgać po marzenia. 

Ta konferencja jest dla Ciebie!

Tak konferencja jest dla kobiet, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce. Weź udział w konferencji dla Mam, jeśli:

 • jesteś na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym i czujesz, że chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym,
 • myślisz o zmianie pracy,
 • jesteś przed podjęciem decyzji o założeniu własnej firmy,
 • prowadzisz swoją firmę, ale nie masz pomysłu, jak ją rozwinąć,
 • myślisz o rozwoju zawodowym, ale nie chcesz rezygnować z bycia zaangażowaną mamą,
 • chcesz poznać inne mamy, które są w sytuacji podobnej do Twojej,
 • chcesz zainspirować się historiami mam, które osiągnęły sukces w biznesie.

Dołącz do Konferencji Przedsiębiorczej Mamy

26 listopada 2020 roku, godzina 10:00 – zapisz sobie tę datę w kalendarzu, bo właśnie wtedy zacznie się Konferencja Przedsiębiorczej Mamy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się w całości online, abyś mogła w niej wziąć udział w bezpieczny sposób, bez względu na to, gdzie wtedy będziesz. Będziemy ją transmitować na żywo w formie live na profilu Klubu Przedsiębiorczych Mam na Facebooku. Jeśli nie będziesz mogła być z nami na żywo i chcesz otrzymać link z nagraniem z konferencji, ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ.

Gadżety Przedsiębiorczej Mamy

To jednak nie wszystko. Mamy dla Ciebie coś jeszcze, coś co sprawi, że jako matka swojego sukcesu będziesz miała zawsze pod ręką narzędzia do działań, które zbliżą Cię do osiągnięcia zamierzonego celu – torbę oraz Planer Przedsiębiorczej Mamy! Będzie ich jedynie 100 sztuk, więc jako pierwsza otrzymujesz wyjątkową okazję, aby je zdobyć. Kupując  gadżety z logo KPM wspierasz dodatkowo nasze działania, więc masz podwójną radość z zakupu.

Dołącz do konferencji Przedsiębiorczej Mamy!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

 • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
 • jak ciekawie spędzić weekend;
 • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
 • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
 • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!