Close
Jak dołączyć do Klubu Przedsiębiorczych Mam?

Jak dołączyć do Klubu Przedsiębiorczych Mam?

Wiele osób pisze do nas z pytaniem: jak dołączyć do Klubu? Jak stać się częścią społeczności przedsiębiorczych mam? To bardzo proste! Można zrobić to na kilka różnych sposobów i wybrać ten najbardziej odpowiedni 🙂

Dołączenie do Klubu Przedsiębiorczych Mam jest zawsze bezpłatne. Działamy w ramach organizacji pozarządowej (projekt realizuje Fundacja Rodzic w mieście). Nie działamy dla zysku, a dla idei i misji. Chcemy, aby każda kobieta miała możliwość realizowania swoich pasji i marzeń zawodowych jednocześnie będąc zaangażowana mamą.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w Białymstoku. Foto: Julita Korczak

Jak możesz dołączyć do Klubu Przedsiębiorczych Mam i stać się częścią naszej społeczności? Masz kilka możliwości:

 1. Przyjdź na spotkanie Klubu w Twoim mieście. Tak po prostu. Sprawdź, gdzie odbywają się spotkania, zapisz się i przyjdź. Pamiętaj – nasze spotkania są zawsze bezpłatna! TUTAJ znajdziesz listę wszystkich organizowanych przez nas wydarzeń.
 2. Słuchaj naszych rozmów live na Facebooku Klubu Przedsiębiorczych Mam KPM Przy kawie. Live’y organizowane są zwykle w pierwszą środę miesiąca o godzinie 11:00. Sprawdź TUTAJ kiedy będzie live.
 3. Korzystaj z bezpłatnych warsztatów online prowadzonych przez zaprzyjaźnioje z nami doświadczone ekspertki. Tematyka – wszystko co ważne, aby Twoja firma rozkwitła  🙂 Link do zapisu na warsztaty znajdziesz TUTAJ.
 4. Zostań prelegentką na spotkaniach Klubu – zarówno stacjonarnych, jak i online. Masz do opowiedzenia ciekawą historię związaną z prowadzeniem firmy? Chcesz się podzielić swoją wiedzą? Napisz do nas!
 5. Zostań liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam i stwórz Klub w swoim mieście. To dla Ciebie ogromna szansa na rozwój, zdobycie nowych kompetencji oraz dołączenie do ogólnopolskiej grupy liderek. Zgłoś się!
 6. Zostań Ambasadorką Klubu i dołącz do grona kobiet, które wspierają rozwój innych kobiet. Pamiętasz, jak ważne jest wsparcie na początku biznesowej drogi? Daj je innym mamom! Poznaj szczegóły.

To aż 6 sposobów na bycie częścią naszej społeczności! Możesz jednocześnie korzystać z wiedzy, jak i się nią dzielić, odtrzymywać i dawać wsparcie a przede wszystkich współtworzyć tę wyjątkową społeczność mam, które są dla siebie jak siostry.


Projekt został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków NOWE FIO na lata 2021-2030 #nowefio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

 • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
 • jak ciekawie spędzić weekend;
 • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
 • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
 • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!