Close
5 powodów, które sprawiają że Klub Przedsiębiorczych Mam jest wyjątkowy
foto: Julita Korczak

5 powodów, które sprawiają że Klub Przedsiębiorczych Mam jest wyjątkowy

Co nas wyróżnia na tle innych inicjatyw dedykowanych przedsiębiorczym kobietom? Otóż bardzo dużo. Ale wybrałyśmy 5 najwazniejszych według nas cech, które czynią Klub Przedsiębiorczych Mam miejscem unikatowym i dostosowanym w 100% do potrzeb MAM.

1. Jesteśmy projektem społecznym, a nie komercyjnym.

Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem społecznym realizowanym przez Fundację Rodzic w mieście. Co to oznacza? Nasze spotkania są bezpłatne, ponieważ działamy dla idei, nie dla zysku. Realnie wpływamy na sytuacje mam i pomagamy im wrócić na rynek pracy. Nie czerpiemy z tego korzyści finansowych. Nasza fundacja jest transparenta, sprawozdanie finansowe jest dostępne dla każdego na naszej stronie www.

2. Autentyczność.

U nas każda mama może być sobą, taka jaka jest. Na spotkaniach Klubu nie trzeba “się pokazać”, tworzyć wyidealizowanego obrazu siebie. Każda mama jest akceptowana bezwarunkowo. Na spotkaniach Klubu każda mama jest mile widziana, bez względu na to w jakim momencie zawodowym się znajduj.

3. Na spotkania można przyjść z dzieckiem.

Same jesteśmy mamami i wiemy, że kobiety często nie mogą lub nie chcą rozstawać się z dzieckiem. Dlatego na naszych spotkaniach dzieci są mile widziane. Można mieć przy sobie dziecko i jednocześnie zadbać o siebie i swój rozwój. Mamy czują się swobodnie w towarzystwie innych mam, ponieważ wiedzą, że dzieci (czasem bardzo angażujące) nie będą nikomu przeszkadzać.

4. Dodajemy mamom mocy.

Na spotkaniach Klubu Przedsiębiorczych Mam kobiety często po raz pierwszy słyszą, że są wartościowe. Od uczestniczek spotkań oraz naszych liderek po raz pierwszy otrzymują wsparcie. To dzięki Klubowi mamy zaczynają wierzyć w siebie. Jesteśmy miejscem, które zapewnia mamie dobry start w nową, zawodową przyszłość, w której może się spełniać nie rezygnując przy tym z bycia zaangażowaną mamą.

5.  U nas jest nie tylko biznes, ale także życie.

Podczas spotkań Klubu nie liczy się jedynie biznes. Ważna jest przede wszystkim druga osoba. Na spotkaniach dzieje się „magia” – kobiety, które się wcześniej nie znały, otwierają się przed sobą i dzielą osobistymi historiami. Budujemy trwałe relacje nie tylko na polu zawodowym, ale także prywatnym. Znamy mnóstwo historii mam, które zaprzyjaźniły się dzięki Klubowi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!