Close
5 rzeczy, których nie wiedziałaś o Klubie Przedsiębiorczych Mam

5 rzeczy, których nie wiedziałaś o Klubie Przedsiębiorczych Mam

Możemy się założyć, że nie wiedziałaś tego o Klubie Przedsiębiorczych Mam…A może się mylimy? Daj znać, która ze wspomnianych informacji, była dla Ciebie oczywista, a która zupełnie Cię zaskoczyła.

1. Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem Fundacji Rodzic w mieście.

Działamy w ramach organizacji pozarządowej. Nie działamy dla zysku, tylko dla idei i misji. Wiemy, że to, czego najbardziej potrzebują mamy, to wsparcie. Dlatego każdego dnia wspieramy mamy w rozwoju zawodowym i realizacji własnych pomysłów.

Wiemy, że w mamach jest moc! Są przedsiębiorcze, trzeba tylko dodać im odwagi.

2. Klub Przedsiębiorczych Mam działa aktualnie w 23 miastach w Polsce.

Tworzymy ogólnopolską sieć przedsiębiorczych kobiet, wspierających się mam, które chcą rozwijać się zawodowo nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem.

Spotkania na żywo dla przedsiębiorczych mam odbywają się w 23 miastach w Polsce na terenie 16 województw. Spotkania są prowadzone przez liderki w lokalnych społecznościach.

3. Liderki lokalnych Klubów to wolontariuszki.

Działamy dzięki kobietom, które wierzą w ideę przedsiębiorczości tak jak my. Mają energię, siłę, chęć i motywację do działania i chcą się swoją energią i wiedzą dzielić z innymi mamami. Liderki Klubu Przedsiębiorczych Mam to kobiety takie jak TY.

4. Spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam są zawsze bezpłatne.

Działamy dla misji i idei. Wspieramy mamy w powrocie do pracy po urodzeniu dziecka. Chcemy, aby nasze działania dotarły do jak najszerszego grona odbiorczyń. Dlatego bezpłatnie dzielimy się wiedzą.

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w dużym mieście, małej miejscowości czy na wsi. Możesz korzystać z naszych spotkań bezpłatnie.

5. Klub Przedsiębiorczych Mam powstał w 2009 roku

Pierwszy Klub był spotkaniem kilku znajomych przedsiębiorczych kobiet. Teraz działamy na terenie całwego kraju, stacjonarnie i online.

Przez te lata nasza misja nie zmieniła się. Nadal naszym najważniejszym celem jest wspieranie się wzajemne, motywowanie do działania i wymiana wiedzy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!