Close

PacynkaCafe odpowiedzią na potrzeby włochowskich mam

PacynkaCafe to miejsce przytulne miejsce, dedykowane dzieciom i ich rodzicom w warszawskich Włochach. Właścicielką klubokawiarni jest Pani Zuzanna Maszczyk, która we wrześniu ubiegłego roku zaadaptowała lokal przy ul. Fasolowej 13 (wcześniej mieściła się tam inna klubokawiarnia) i stworzyła przestrzeń, przyjazną nawet raczkującym maluchom.

Dlaczego klubokawiarni dla dzieci?

Skąd pomysł na taki biznes? Jak mówi sama Pani Zuzanna, zna potrzeby dzieci i rodziców, bo sama jest mamą i babcią czwórki wnucząt. Poza tym była kiedyś właścicielką przedszkola, kocha dzieci, toteż pomysł na takie miejsce był dla Niej naturalną koleją rzeczy. I świetnie! Bo PacynkaCafe sprostała gustom najbardziej wybrednych Klientów. Do środka bez problemu wjedziemy wózkiem, zaparkujemy go również bez kłopotu. Przestrzeń jest duża: mamy wydzieloną część jadalnianą, gdzie przy stoliku dorośli spokojnie wypiją kawę czy koktajl (świeżo wyciskany!), obserwując bawiące się dzieci. A bawić się jest gdzie! Dla dzieci jeszcze nie chodzących jest miejsce na macie z zabawkami dostosowanymi do ich wieku i umiejętności. Starszaki mogą wybrać suchy basen z kulkami (do którego zjeżdża się na zjeżdżalni), ściankę wspinaczkową czy pobawić się zabawkami, którymi jest tu pod dostatkiem. Nudy na pewno nie będzie.

Coś na ząb

W PacynkaCafe można spędzić cały dzień (szczególnie, gdy na dworze taki upał…). Na śniadanie smaczna kawa lub sok plus gofry. Potem pyszna sałatka, tost albo naleśnik. Jest w czym wybierać. Właścicielka dba, aby wszystko było świeże i zdrowe.

Zajęcia dla maluchów

PacynkaCafe organizuje wiele zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci. Aktualnie, ze względu na zbliżające się wakacje, jest ograniczona ilość zajęć. Ale i tak wybór jest duży. We wtorki dzieciaki mogą tańczyć i śpiewać po angielsku na zajęciach Pomelody. W czwartek zaś odbywa się plastyka sensoryczna, natomiast w środy muzyka afrykańska, połączona z opowiadaniem bajek. Poza tym w lokalu można wyprawić przyjęcie urodzinowe lub okazjonalne. Dobry klimat i pyszne jedzenie gwarantowane.

Klubokawiarnia jest doskonale przystosowana dla potrzeb maluchów. W łazience jest dostępny przewijak, jest też schodek pod umywalkę.

Miejsce to otrzymuje swoją wizytówkę na zmaluchem.pl, na którą serdecznie zapraszamy!

Informacje o PacynkaCafe:

adres: ul. Fasolowa 13 lok. u4

www.pacynkacafe.pl

Facebook: https://www.facebook.com/PacynkaCafe13u4/

email: kontakt@pacynkacafe.pl , telefon: 698 081 699

Autor: Dorota Belina

Zachęcamy do przeczytania naszych opinii o innych przyjaznych dzieciom i rodzicom miejscach, jak na przykład Bakincookin.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

  • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
  • jak ciekawie spędzić weekend;
  • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
  • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
  • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!