Close
Warsztaty KPM+ „Rozpocznij swój biznes” okiem uczestniczki

Warsztaty KPM+ „Rozpocznij swój biznes” okiem uczestniczki

Wiele osób wierzy, że sukces biznesu zależy od dobrego pomysłu. Wystarczy wpaść na coś oryginalnego, nietypowego, co zwróci uwagę innych, a sukces jest gwarantowany. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy dobry pomysł wystarczy, aby osiągnąć swój cel?

Poprzez warsztaty KPM+ „Rozpocznij swój biznes” chcemy pokazać kobietom, że pomysł jest ważny, ale równie ważne jest przygotowanie merytoryczne i strategiczne do prowadzenia biznesu. Bez dobrego planu można się łatwo pogubić i stracić z oczu cel. Bez odpowiedniej wiedzy prawnej wpaść w kłopoty. Bez strategii sprzedażowej nie trafić do swojego klienta. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto korzystać z naszych warsztatów, przeczytajcie wywiad z Agnieszką, jedną z uczestniczek warsztatów KPM+ „Rozpocznij swój biznes”.

 1. Dlaczego zapisałaś się na warsztaty KPM+?
  Największym atutem dla mnie było wzięcie udziału w darmowym szkoleniu. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej na temat prowadzenia działalności, ponieważ mimo dużej chęci na założenie jej, moja wiedza była znikoma. Dzięki tym warsztatom mogłam w krótkim czasie przyswoić wiedzę, której mi brakowało.
 2. Masz swoją działalność czy dopiero zamierzasz ją założyć?
  Zamierzam wkrótce założyć swoją działalność. Jestem obecnie na urlopie macierzyńskim. Ten czas pozwolił mi z dystansem spojrzeć na moje dotychczasową karierę zawodową.
 3. Jakiego rodzaju produkty lub usługi będziesz oferować w swojej firmie?
  Będę poruszać się głownie w sferze usług audytowych, kontroli wewnętrznej i postępowań wyjasniających. To branża zdominowana przez mężczyzn. Chcę pokazać, że kobiety równie dobrze sobie w niej radzą.
 4. Co sprawiło, że postanowiłaś założyć swoją firmę?
  To, co dla mnie bardzo ważne w kontekście rodziny, to elastyczne godziny pracy. Ale to nie wszystko. Równie istotna jest niezależność oraz prawo do decydowania o sobie. Chcę mieć także poczucie, że robię coś ważnego, w zgodzie ze sobą. Do tej pory, moim zdaniem, nie byłam doceniana za swoją pracę adekwatnie do zaangażowania. Prowadzenie swojej firmy da mi poczucie, że robię to, co potrafię najlepiej. Sama będę się rozliczać z rezultatów. Efekty tych działań będą ogromną motywacją do rozwoju.
 5. Która część warsztatów podobała Ci się najbardziej i dlaczego?
  Biznesplan i mapowanie – na tym etapie dowiedziałam się, jak bardzo mało wiem o prowadzeniu działalności i że pomysł to nie wszystko. Im lepsze przygotowanie na starcie, tym większa szansa na powodzenie biznesu.
 6. W której z tych części czujesz się najlepiej?
  Biznesplan – planowanie póki co wychodzi mi najlepiej 🙂
 7. Co zapamiętałaś najlepiej z warsztatów?
  Na warsztatch poznałam cudowne, niezależne, mądre kobiety. Matki i bizneswoman, które są kreatywne i wielozadaniowe. To niesamowite, jak wiele kobiet jest silnych i zdeterminowanych, aby zawalczyć o swoje marzenia.
 8. Co powiedziałabyś kobietom, które zastanawiają się, czy warto założyć swoją firmę?
  Powiedziałabym, że warto. Zawsze warto. Ale tylko wtedy, gdy wierzymy w swój produkt i wiemy, że ktoś go kupi, choćby miała to być tylko jedna osoba.
 9. Czy poleciłabyś warsztaty KPM+ znajomym mamom?
  Będę polecać każdemu!

22 października 2019 odbyło się czwarte spotkanie z cyklu warsztatów Klub Przedsiębiorczych Mam + „Rozpocznij swój biznes”, organizowanego przez Fundację Rodzic w mieście. Tym razem tematem była strategia sprzedażowa tak zwanych „trudnych produktów”. Warsztaty poprowadził Andrzej Suwald, trener i mentor sprzedaży.

Warsztaty dedykowane są mamom, które chcą założyć własną firmę oraz mają konkretny pomysł na produkt lub usługę. Podczas 5 spotkań uczestniczki nie tylko poznają prawne aspekty prowadzenia firmy, ale także stworzą bieznesplan oraz strategię sprzedaży swoich produktów bądź usług.

1 thought on “Warsztaty KPM+ „Rozpocznij swój biznes” okiem uczestniczki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Co każdy rodzic powinien wiedzieć?

 

 • jak bezpiecznie i przyjemnie dojechać tam gdzie chce;
 • jak ciekawie spędzić weekend;
 • gdzie zjeść rodzinny obiad lub wypić kawę;
 • do jakiego muzeum można wjechać wózkiem
 • który pracodawca pozwoli przyjść z dzieckiem do pracy.

To i wiele więcej wprost na Twoją skrzynkę!

ZAPISZ SIE!